Архієпископ Варсонофій привітав з ювілеєм митрополита Іонафана.

12 травня 2019

12 травня, у неділю жінок-Мироносиць, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій взяв участь у святковому богослужінні в кафедральному соборі Різдва Христового міста Тульчина.

В цей день митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан святкує 70-річний ювілей. Окрім цього, у поточному році відмічається 25 річниця заснування Тульчинської єпархії, а також 30-річчя служіння митрополита Іонафана в архієрейському сані. Святкову Літургію очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Його Блаженству співслужили архієреї УПЦ і клірики Тульчинської єпархії. Архієпископ Варсонофій, від лиця духовенства і вірян Вінницької єпархії привітав митрополита Іонафана з знаменними датами, побажавши допомоги Божої в архіпастирському служінні та многих і благих літ.