Архієрейська літургія у Вінницькому районі.

11 травня 2019

11 травня, у день памя‘ті апостолів від 70-ти Іасона і Сосіпатра, архієпископ Вінницький і Барський Варсонофій звершив Божественну літургію в селі Коло-Михайлівка Вінницького району.

Владиці співслужили священики Вінницького району на чолі з благочинним протоієреєм Миколаєм Строком. Місцевий храм ще у грудні минулого року було захоплено прибічниками ПЦУ, з того часу релігійна громада села змушена звершувати богослужіння у пристосованому приміщенні. Для архієрейської літургії було встановлено намети, які, щоправда, змогли умістити лише духовенство і частину богомольців, тоді як більшість вірян молилась простонеба.

По завершенні Літургії архіпастир поспілкувався з духовенством і парафіянами у неформальній обстановці.