Свята Чотиридесятниця на передовій міжконфесійного конфлікту.

09 квітня 2019

Свято-Миколаївська парафія села Пеньківка Літинського району, вже третій місяць живе під постійним тиском з боку прихильників ПЦУ. Незважаючи на те, що рішення, щодо перепідпорядкування громади, приймалось більшістю мешканців села, які николи не були парафіянами храму, новостворена громада ПЦУ не припиняє висувати претензії на храм і регулярно збирається на свої відправи у церковній трапезній. З настанням Великого посту ситуація на краще не змінилась: на настоятеля зводяться наклепи, лунають безпідставні звинувачення у нібито "недостойній поведінці", на парафіян храму чиниться тиск.

Незважаючи на це, громада живе повноцінним богослужбовим життям, у храмі регулярно звершуються богослужіння, які відвідують не лише літні, але й молоді люди, батьки регулярно приводять на відправи дітей. Парафіяни приймають участь у церковних Таїнствах, лише у таїнстві єлеосвячення, минулого тижня, взяли участь 57 людей.

Парафіяни Свято-Миколаївського храму села Пеньківка, на чолі з настоятелем протоієреєм Віталієм Недипичем, потребують нашої молитовної підтримки та допомоги.

Відео про те, як проходить Великий піст у Свято-Миколаївській парафії дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=tdAFfzxw9PI&feature=share&fbclid=IwAR3SyD-4HnP1y0dGweFa1eC-aw1WZVuw3IsrzqdltFEdxY64WcgdlZalPIw